primebit games arrow

Projektujemy - Tworzymy - Publikujemy Gry

Prime Bit Games S.A. to niezależny projektant, twórca i wydawca gier mobilnych, komputerowych, konsolowych i przeglądarkowych. Świadczy również usługi w zakresie portingu, co-developmentu, projektowaniu grafik oraz gier na zamówienie klienta.


primebit news


screen_MN

O nas

Prime Bit Games S.A. tworzą profesjonalne zespoły grafików i programistów. To, co nas łączy to gry, ponieważ są one naszą pasją. Dzięki doświadczeniu, zarówno w tworzeniu jak i odbiorze produktów z branży elektronicznej rozrywki, dostarczamy niezwykle grywalne i innowacyjne produkcje na rynek mobilny, i nie tylko. Nie boimy się nowych technologii - korzystamy z dobrodziejstw rozszerzonej i wirtualnej rzeczywistości, wychodząc dzięki temu na przeciw oczekiwaniom naszych fanów oraz klientów!

W naszej ofercie znajdziesz zarówno produkcje własne, jak i gry, tworzone na zamówienie. O tym, że znamy się na „rzeczy”, świadczą nagrody, jakie otrzymaliśmy dzięki naszym grom, takie jak m.in. Laur Eksperta 2016, Innowator Podkarpacia 2016, ale także zajęcie wysokich miejsc w międzynarodowych konkursach technologicznych i biznesowych, np. ImagineCup czy ImPuls Do Biznesu.

gaming
phone

primebit news

PrimeBit News gromadzi aktualności dotyczące spółek PrimeBit Studio oraz PrimeBit Games. Aplikacja dedykowana jest dla pracowników, akcjonariuszy, inwestorów oraz osób chcących być na bieżąco z informacjami dotyczącymi życia grupy PrimeBit.


newsletter