primebit games arrow
freddy

Freddy Adventure

Akcja gry przenosi gracza do fantastycznego świata, zamieszkanego przez Freddy'iego, pół-mechaniczną żabę. Jest ona wynikiem eksperymentów szalonego naukowca, który zamieszkuje złowieszcze laboratorium. W tym właśnie miejscu zaczyna się fabuła gry, która następnie przenosi się w inne urokliwe miejsca. Jednym z nich jest las tropikalny. Rozgrywka polega na rysowaniu prostej linii, w taki sposób, aby piłka spadająca z góry wpadła do laboratoryjnego cylindra, menzurki lub inszego pojemnika. Jeśli uda nam się zachować zgodność koloru kulki z zawartością butli, to otrzymujemy dodatkowe punkty. Drugim powodem, by to robić, jest chęć utrzymania naszego towarzysza płaza w dobrym stanie, ponieważ każda piłka, która nam umknie, zostaje zjedzona przez Freddy'iego. Jeśli zje ich zbyt dużo, to ulegnie awarii, a rozgrywka się zakończy. Gra jest dostępna na urządzenia mobilne z systemami Android, iOS, Windows Phone 8.1 oraz Windows 10 Mobile.

Freddy i nagrody

Certyfikat jakości „Laur Eksperta” dzięki grze Fredy Adventure.

czytaj dalej...

Microsoft and Unity Competition 1 miejsce - 30 000 $

czytaj dalej...

Tytuł w konkursie Innowator Podkarpacia 2016

czytaj dalej...

Finałowy konkurs „Impuls Do Biznesu”

czytaj dalej...

Nominacja do gry roku 2014 na „Mobile Trends Awards”

czytaj dalej...

2 miejsce w konkursie „Twoja Firma, Twoja Szansana Na Sukces”

czytaj dalej...
inside grass

Inside Grass

Gra przedstawia dwójkę żądnych przygód dzieci, które podczas zabawy w ogrodzie odkrywają niezwykły skarb. Wykopany z ziemi magiczny amulet zmniejsza naszych bohaterów do rozmiarów mrówki i wrzuca do pełnego tajemnic świata owadów. Dzieci muszą teraz odnaleźć sposób, by powrócić do swoich normalnych gabarytów. Gra oferuje dość rozbudowaną rozgrywkę. W trakcie swojej podróży gracz musi znajdować przedmioty potrzebne do pokonania różnych przeszkód, jak również pokonywać wrogo nastawione robaczki. Może również pomagać spotkanym postaciom, wypełniając dla nich różnorakie zadania. W grze występują różne rodzaje mini-gier, w których użytkownik musi wykazać się szybkością lub dokładnością.

Magic Nations

Magic Nations

Wskocz do świata fantasy Magic Nations. Złap swoją talie kart i pojedynkuj się z przeciwnika z całego świata. Rozgrywka polega na logicznym myśleniu i dostosowywaniu się do warunków panujących na polu bity. Zbieraj nowe, potężne jednostki, rozbudowywuj swoją talię o unikatowe postaci i sprzedawaj zbędne karty! Daj się wciągnąć wspaniałej linii fabularnej zaprezentowanej na kartach komiksu.
Magic Nations to gra karciana, która charakteryzuje się rozstawianiem swojego wojska w dwóch rzędach i wykonywaniem kolejnych ruchów swoimi jednostkami, aż do momentu gdy przeciwnik nie będzie miał możliwości ruchu lub skapituluje!
Świat gry zamieszkuje sześć ras: piękne i waleczne amazonki, chytrzy i przebiegli ludzie, odważne i wojownicze krasnoludy, mądre i wieczne elfy, złowieszczy i tajemniczy nekromanci oraz silni i brutalni orkowie.
Każda z nich posiada unikatowe cechy dzięki czemu rozgrywka różni się. Znajdź swoją ulubioną i zostań jej mistrzem.

dark tower.jpg

Dark Tower

W grze wcielamy się w rycerza, który pokonuje kolejne piętra mrocznej wieży. Na swej drodze walczymy m.in. z goblinami, wampirami, szkieletami oraz czarodziejami. Za wygrane starcie zdobywamy złoto oraz doświadczenie. Za pierwsze z nich możemy kupić w sklepie niezwykle potrzebne mikstury, czy też klucze, bez których nie sposób przejść przez zamknięte drzwi. Za doświadczenie może się rozwinąć - popracować nad tężyzną fizyczną, ulepszeniem pancerza lub też zwiększyć liczbę punktów życia. Te ostatnie są bardzo ważne, ponieważ każdy pojedynek zabiera nam ułamek zdrowia. Aby przetrwać, trzeba zażywać napotkane mikstury lecznice lub je zakupić. Produkcja jest dostępna na urządzenia mobilne z systemami Android, iOS, Windows Phone 8.0 i 8.1 oraz Windows 10 Mobile.

Caveman Chuck

Caveman Chuck

Caveman Chuck - jest to produkcja, która łączy w sobie dwa gatunki gier: zręcznościowy i przygodowy. To zabawna platformówka, przypominająca czasy słynnego "Mario". Akcja osadzona jest w odległej prehistorycznej erze kamienia łupanego. Głównym bohaterem produkcji jest jaskiniowiec o imieniu Chuck. Oprócz pokonywania różnych przeszkód, celem gracza jest odzyskanie żony głównego bohatera porwanej przez pterodaktyla. Należy przejść do końca etapu, gdzie spotykamy trudniejszego przeciwnika, zwanego potocznie bossem. Każdy z nich posiada inne słabości, które pozwolą nam go pokonać. Gra dostępna jest na wszystkie wiodące platformy mobilne czyli iOS, Android, Windows Phone 8.1 oraz Windows 10 Mobile.

Dostępne na:

bouncy birds pro.jpg

Bouncy Birds Pro

W grze wcielamy się w ptaka, który poprzez to, że nie przyswoił sobie jeszcze dobrze umiejętności latania, ma nie lada problemy, by pokonywać kolejne metry, omijając przeszkody. Produkcja ma przyjemną dla oka oprawę graficzną. Mechanika w grze ulega zmianie poprzez postęp gracza i odblokowywanie inny gatunków ptaków (w tym ptaka mechanicznego i ptaka mumię!). Nie ulega wątpliwości, że gra posiada swe korzenie w produkcji o nazwie "Flappy Bird", co nie zmienia faktu, że jest bardziej rozbudowana i bogatsza na wielu płaszczyznach. Możemy w nią zagrać na telefonach z systemem Android, Windows Phone 8.1, Windows 10 Mobile lub iOS, a także na komputerze stacjonarnym z zainstalowanym Windows 10.

Dostępne na:

icy jump.jpg

Icy Jump

Jest grą platformową, w której jako pingwin skaczemy po lodowych krach. Jeśli nam się nie uda i wpadniemy do wody, to zaczynamy rozgrywkę od początku. Nie jest to jednak aż takie trudne, ponieważ będąc w powietrzu możemy wpływać na tor lotu, przez co w razie czego możemy wyratować się przed klęską. Jeśli naciśniemy lewą cześć ekranu, to opadniemy w dół, a jak środek lub prawą część to poszybujemy dalej, wykonując drugi skok. W taki sposób wędrujemy przez zamrożoną krainę, by dostać się jak najdalej. Aktualny rekord można zapisać i po przegranej jest on wyświetlony u góry ekranu. Gra jest dostępna na systemach mobilnych Android i iOS.

Dostępne na: