primebit games arrow

Nasze Wydarzenia


Organizujemy oraz wspieramy wydarzenia regionalne mające na celu łączyć ludzi pasjonujących się branżą IT i tworzeniem gier wideo na Podkarpaciu.


Kolejna edycja Game Jam Rzeszów odbyła się w dniach 25-26 października 2019 r. w Podkarpackim Parku Naukowo-Technologicznym Aeropolis w Jasionce. Wydarzenie niezmiennie skierowane było do programistów, grafików, informatyków, amatorów i sympatyków gier. Ponad 70 uczestników podjęło wyzwanie stworzenia gry w 24 godziny! Poziom tegorocznej edycji był naprawdę wysoki - aż 4 drużyny stanęły na podium. Pierwsze miejsce i nagroda wynosząca 5000 zł należało do dwuosobowej drużyny Joy Hop. Drugie miejsce i nagrodę w wysokości 2000 zł otrzymała drużyna 7 DEVS STUDIO , zaś trzecie miejsce ex aequo Opętani i Devine Studio. Game Jam 2019 został objęty patronatem honorowym przez Marszałka Województwa Podkarpackiego Władysława Ortyla. Głównym - złotym partnerem wydarzenia była firma Google for Startups. W roli srebrnych partnerów wystąpiła Spółka Fintech S.A., oraz Habby, zaś w roli partnerów brązowych - Wyższa Szkoła Informatyki i Zarządzania w Rzeszowie oraz Podkarpackie Centrum Innowacji, Partnerem specjalnym wydarzenia było Województwo Podkarpackie.

Powoli kończymy prace nad portingem 'Magic Nations' na platformy mobilne, w tym tygodniu ruszymy z beta testami dla pierwszych użytkowników. 'Magic Nations' jest zaprojektowane w ten sposób, że gracz może korzystać z gry na każdej z platform, nie tracąc jednocześnie postępu zapisanego na innym urządzeniu. Jesteśmy przekonani, że dodanie kolejnego urządzenia znacząco przełoży się na wyniki osiągane z gry.

Obecnie koszt pozyskania użytkownika w 'Magic Nations' kształtuje się w okolicy 1 zł. Już dziś użytkownik zwraca się kilkukrotnie w ciągu kilku miesięcy od zainstalowania tytułu. Spodziewamy się przekroczenia progu 1 mln unikalnych użytkowników do końca roku i średniej marży na użytkownika na poziomie 6 zł.

'Magic Nations' to multiplatformowa, strategiczna karcianka, osadzona w świecie fantasy. Świat gry zamieszkuje sześć ras, z których każdej nadano inną charakterystykę. Kto jeszcze nie zna naszej gry zapraszamy do obejrzenia zapowiedzi.

Chcesz zostać częścią naszego zespołu zgłoszenia na beta testerów przyjmujemy pod adresem rekrutacja@primebitgames.com

Inne publikacje w mediach na ten temat znajdziesz pod adresami: https://strefainwestorow.pl/wiadomosci/20190625/primebit-games-oglasza-premiere-magic-nations-na-smartfony?fbclid=IwAR06Gfeu8A1f1uN7UHuXkfRW9V5GzLyxSipFx9TB9yjp-rbiemHTT_iNI2A

"https://www.fxmag.pl/artykul/primebit-games-oglasza-premiere-magic-nations-na-smartfony?fbclid=IwAR2HFEtVPw8kZ80ucOpX4FmgHYJUoqT1oTSEH3WPmLbAQN1RoGOiSBirAN8

W dniach 22 i 23 czerwca 2018 roku w Podkarpackim Parku Naukowo-Technologicznym Aeropolis w Jasionce, k. Rzeszowa zorganizowaliśmy pierwszą edycję Game Jam Rzeszów. Wydarzenie to było skierowane do twórców gier, jak i amatorów, pragnących sprawdzić swoje umiejętności programistyczne. Biorący udział w konkursie w ciągu 24 godzin mieli stworzyć prototyp gry, na temat podany przez organizatorów Game Jam. Na wydarzeniu pojawiło się ponad 60 programistów, nie tylko z Rzeszowa, ale również miast takich Gdańsk, Warszawa, Kraków, Lublin, czy nawet z zagranicy. Nagroda za pierwsze miejsce wynosiła 5000 złotych, za drugie 2000 złotych, a za trzecie 500 złotych. Patronat medialny nad wydarzeniem objęli: TVP3 Rzeszów, Gry z Podkarpacia i gospodarkaPodkarpacka.pl. Technicznie, Game Jam Rzeszów 2018 wspomogli Park Naukowo-Technologiczny Aeropolis oraz RARR. Brązowym sponsorem została firma QLOC S.A., patronat honorowy nad wydarzeniem objęli: Polska Agencja Kosmiczna, Marszałek Województwa Podkarpackiego oraz Prezydent Miasta Rzeszowa.

Zapraszamy na kolejną edycję Game Jam Rzeszów już w przyszłym roku!

Pierwsza edycja wydarzenia odbyła się w 2017 roku w Aeropolis - Podkarpackim Parku Naukowo-Technologicznym w Jasionce. Druga edycja odbyła się 26 maja 2018 roku. Ponad 200 uczestników z całej Polski spotkało się na konferencji dla programistów - RZEmiosło.IT, aby podyskutować o aktualnych trendach w informatyce oraz wysłuchać interesujących prelekcji. Organizatorami wydarzenia są członkowie rzeszowskich grup programistycznych - Rzeszowskiej Grupy Dev, Rzeszów Ruby User Group oraz Prime Bit Games S.A. Patronat honorowy nad wydarzeniem objęli; Prezydent Miasta Rzeszowa oraz Marszałek Województwa Podkarpackiego. Inicjatorom konferencji zależało, aby Rzeszów miał wydarzenie, podczas którego będzie można wysłuchać ciekawych prezentacji, spotkać się z innymi programistami, wymienić doświadczeniami i zmobilizować do programowania. Podczas przerwy programiści mogli odprężyć się w specjalnej strefie chillout. Nasze stoisko cieszyło się ogromną popularnością, poznaliśmy wiele kreatywnych osób, które miały okazję przetestować naszą produkcję - Magic Nations. Spotkaliśmy się z bardzo pozytywnym odbiorem, przez co jesteśmy jeszcze bardziej zmotywowani do dalszego działania. Młodzi programiści oraz przedstawiciele start-upów mieli okazję porozmawiać z naszymi specjalistami oraz wymianę doświadczeń, która przyczyni się do udoskonalenia naszych produkcji.

Zawody informatyczne odbywające się od 2015 roku, których charakterystyczną cechą jest drużynowe programowanie przez 24 godziny bez przerwy. Celem tej pracy jest stworzenie prototypu projektu, który mógłby zaistnieć jako start-up. Każdy zespół może tworzyć od 1 do 4 osób. Nie jest wymagane doświadczenie w programowaniu, wystarczą podstawowe umiejętności. Hackathon jest darmowy dla wszystkich, jedynym warunkiem jest posiadanie własnego sprzętu i sklasyfikowanie pomysłu do jednej z trzech kategorii. Hackathon Rzeszów jest największym wydarzeniem programistycznym w Polsce Wschodniej pod Honorowym Patronatem Marszałka Województwa Podkarpackiego, Prezydenta Miasta Rzeszowa oraz firmy Microsoft Polska. Imprezę zorganizowała nasza firma Prime Bit Studio S.A., z pomocą rzeszowskiej firmy Cervi Robotics. Głównym Partnerem eventu był Park Naukowo-Technologiczny Aeropolis.